Więzi postaci

Xanax - Rodiger „Ma żałosną wiedzę o świecie. Napadł na konwój księcia Morgana, wraz ze swoją grupą bandytów. W ostatniej chwili zdążyłem go ogłuszyć.”

 Sylanna Nora „Jesteśmy związane więzami krwi. Podczas polowania zraniłam Norę, która w efekcie straciła dużo krwi i potrzebowała transfuzji. Teraz nasza krew jest wymieszana”

 Nora -  Sylanna „Sylanna pomogła rodzić wilczycy. Szanuje naturę, więc ja szanuję ją”

Rodiger - Xanax „Ocaliłem mu życie, gdy rzuciła się na niego banda, do której należałem. Zarąbałem ilu się dało, lecz musieliśmy uciekać. Zginął ich przywódca. Stawiam, że teraz rządzi Łysy Hob”

XanaxNora <s>„Nora odegra ważną rolę, widziałem to. Odetnie wnyki, w które złapany zostanie jeleń ze złotą korną między rogami, a wokół panować będzie ciemność, przeszywana czerwonym blaskiem ślepi”</s> Nie ważne po śmierci syna Marklina

 Sylanna - Xanax „Zdradziłam mu tajny rytuał krainy, gdy spotkała go dawno temu, nim jeszcze natrafiła na Norę. Zagubiony w lesie, z dala od szlaków, poszukiwał przejścia przez Góry Stalowe. Powiedziałam mu: Na północy jest jedna przeprawa przez góry, ukryta za wodospadem. Tunel, zasypany głazami, które można unieść tajnym zaklęciem. Moc Ducha Ziemi jest ze mną. Jednak jest to jedynie prośba. Jeśli kiedyś skrzywdził nie potrzebnie i bezmyślnie naturę, to Duch może mu nie pomóc” (Xanax nie przeszedł)

 Nora - Xanax „Xanax nie szanuje przyrody, pali lasy, bo ma takie widzimisię. Nie szanuję go.”

Rodiger -  Nora „Za bardzo rozczula się nad zwierzętami, nad przyrodą. Jest miękka. Miękkość może kosztować nas życie. Muszę sprawić, by stała się twarda.”

Xanax -  Sylanna „Skrywa tajemnicę, której nie chce mi zdradzić. Poszukuję pewnego artefaktu, który, jeśli legendy są prawdziwe, pozwoli mi zapanować nad naturą i da mi ogromną władzę, tymczasem ona wie, gdzie on jest, ale nie chce mi powiedzieć. (w jej kręgu druidzkim)”

 Sylanna - Xanax „Pachnie jak zwierzyna, nie myśliwy.” „Twierdzi tak, bo całe życie spędziłem w mieście, studiując magię i nie radzę sobie zbyt dobrze z naturą”

 Nora - Rodiger „Służyłam mu za przewodnika. Napotkałam go w lesie i doprowadziłam do przełęczy w górach, która pozwoliła odnaleźć mu kompanów”

Rodiger -  Sylanna „Obawiam się, że zginie w podziemiach. Boi się ciasnych miejsc, a wyrwana ze swojego lasu, jest jak ryba, wyciągnięta z wody na łódź. Szamocze się, dopóki ktoś nie utnie jej głowy. A w tamtej jaskini było sporo goblinów, spragnionych naszej krwi.”

 Sylanna - Rodiger „Za Rodigerem kroczy fatum, tragiczna śmierć. Zmiażdży go lawina głazów, czuję to.”

 Nora - Xanax „Zbierał kiedyś trujące grzyby, gdy mu o tym powiedziałam, stwierdził, że wie, że potrzebuje ich do jakiegoś rytuału. Podał nawet ich nazwę. Szkoda, że to nie były te grzyby. Nie ma pojęcia o dziczy, ale ja to zmienię.”

Xanax - Nora "Sylanna jest nieporadna, muszę się nią zająć"

Więzi postaci

Podziemny Świat Labiryntów Tygrysa +3 Jaggred Sietnik