Więzi Postaci

Aktywne

SiliusNora: "Ścieżki, którymi podąża umysł Nory, są dziwne. A jej kot jest zabawny"

Syllana - Silius: "Miałam wizję, że coś zachodzi Siliusa od tyłu, a potem wszystko tonie we krwi" Silius: Ha! Ta krew to chyba tego czegoś!

NoraSilius: "Byłam mu przewodnikiem"

Silius: Dobrze, że śmieję się z zimna i ciemności! Ale warto z nią podróżować.

SylannaNora: "Pokazałam jej rytuał odsyłania dusz zwierząt w lepsze miejsce, by nie miała więcej wyrzutów przy polowaniu." (zrobiła to źle i rytuał nie działa, ale nikt tego nie wie)

NoraSilius: "Nie szanuje natury, więc i ja go nie szanuję. Bezmyślnie niszczy naturę, co budzi gniew duchów natury" Silius: Nie boję się duchów natury!

SylannaNora: " Jesteśmy związane więzami krwi. Podczas polowania zraniłam Norę, która w efekcie straciła dużo krwi i potrzebowała transfuzji. Teraz nasza krew jest wymieszana”

NoraSylanna: "Sylanna pomogła rodzić wilczycy. Szanuje naturę, więc ja szanuję ją"

Wygasłe

SiliusSylanna: "Pakuje się w tarapaty i muszę ją chronić przed samą sobą" (wygasłe po walce z oddziałem Ar'zalaeth)

Sylanna - Sam: "Pachnie jak zwierzyna, nie dałby rady w dziczy, jest słabeuszem" (wygasłe po walce z kryształowymi pająkami)

SamNora: "Może na mnie liczyć, jest najmniejszym heretykiem z towarzyszy, może się przydać" (wygasłe po schwytaniu Nory przez żołnierzy Ar'zalaeth)

Silius - Sam: "Samuel podziela mój głód chwały, ziemia będzie drżeć, gdy będziemy po niej stąpać." (wygasłe po śmierci Sama)

Sylanna - Sam: "Utalentowany, ale mu nie ufam" (po starciu z krzyształowymi pająkami) (wygasłe po dekonspiracji Sama)

Sylanna - Sam: "Utalentowany, ale teraz wiem, że jest imperialnym agentem, więc w ogóle mu nie ufam" (po dekonspiracji Sama w rozmowie z Dżinem) (wygasłe po śmierci Sama)

Silius - Sam: "Sam wykazał się potencjałem, powienien zawsze iść w pierwszej linii" (po starciu z kryształowymi pająkami) (wygasłe po śmierci Sama)

SamSylanna: "Zapewniała mi składniki do dealowania na czarno, ale przez towar słabej jakości mam teraz problem z gangiem Bladych Żmij" (wygasłe po śmierci Sama)

SamSilius: "Silius widział mój tatuaż Officio Assassinorum. Nie wiem, czy wie co to, ale lepiej uważać." (wygasłe po śmierci Sama)

SamNora: "Ukradłem jej naszyjnik, ale ona o tym nie wie" (wygasłe po śmierci Sama)

Więzi Postaci

Podziemny Świat Labiryntów Tygrysa +3 Jaggred Sietnik